ZAJĘCIA POZALEKCYJNE-
DODATKOWE 2019/2020
Nazwa
zajęć |
Grupa
uczniów/klasa |
Termin
zajęć : dzień/ godz. |
Miejsce
zajęć |
Nauczyciel
prowadzący |
ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE |
|
|||
Koło redakcyjne / Wolontariat |
kl.
V – VIII |
Czw.
15.50 – 16.35 |
s. 16 |
A.
Kik |
Koło promocji zdrowia |
kl.
IV – V |
Śr.
14.00 – 14.45 |
s. 26 |
W.
Wojciechowska |
Koło informatyczne: „Matematyka z komputerem” |
kl.
VII b |
Wt.
10.45 – 11.30 |
s. 16 |
R.
Wiśniewska - Kociołek |
Koło teatralne |
kl.
IV – VIII |
Śr.
15.50 – 16.35 |
s. 17 |
D.
Borowiak - Fijołek |
Koło szachowe |
kl.
IV – VIII |
Pn.
14.55 – 15.40 |
s. 14 |
I.
Czestkowska |
Chór – zespół wokalno – instrumentalny |
kl.
V – VII |
Pn.
15.40 – 16.25 |
s. 21 |
A.
Kubiak |
Chearliderki |
kl.
IV – VIII |
Czw.
16.45 – 17.30 |
|
K.
Wojciechowska |
Koło plastyczne |
kl.
II a |
Śr.
8.55 – 9.40 |
s. 37 |
E.
Bosiak |
Koło plastyczne |
kl.
III a |
Śr.
9.50 – 10.35 |
s. 33 |
E.
Bosiak |
Koło plastyczne |
kl.
III b |
Śr.
12.55 – 13.40 |
s. 36 |
E.
Bosiak |
Koło matematyczne |
kl.
III a |
Wt.
8.00 – 8.45 |
s. 33 |
B.
Rudzka |
Koło matematyczne |
kl.
VIII a, b |
Wt.
14.55 – 15.40 |
s. 12 |
A.
Sobala |
Koło matematyczne |
kl.
II b |
Pn.
14.55 – 15.40 |
s. 31 |
J.
Kin |
Zaj. rozwijające zdolności |
kl.
I b |
Pn.
12.55 – 14.40 |
s. 32 |
B.
Kwiatkowska - Kardas |
Zajęcia rozwijające z ortografii |
kl.
III b |
Wt.
8.00 – 8.45 |
s. 36 |
M.
Waszczuk |
Zajęcia ekologiczne |
kl.
I a |
Pt.
12.55 – 13.40 |
s. 35 |
K.
Lewandowska |
Koło polonistyczne „Rozwinąć skrzydła” |
kl.
IV – VIII |
Wt.
14.55 – 15.40 |
s. 22 |
A.
Okruszek |
Koło polonistyczne „Z ortografią za pan brat” |
kl.
IV – VIII |
Wt.
15.50 – 16.35 |
s. 22 |
A.
Okruszek |
Koszykówka |
kl.
IV – VI |
Śr.
14.55 – 15.40 |
s. gim. |
M.
Trzecińska -Szplit |
Koszykówka |
kl.
VII – VIII |
Czw.
7.05 – 7.50 |
s. gim. |
M.
Jarecka |
Siatkówka |
kl.
VII – VIII |
Wt.
16.45 – 17.30 |
s. gim. |
M.
Jarecka |
Siatkówka |
kl.
IV – V |
Śr.
16.45 – 17.30 |
s. gim. |
K.
Wojciechowska |
ZAJĘCIA W RAMACH PPP |
|
|||
Terapia pedagogiczna |
kl.
IV b gr. I |
Pn.
8.00 – 8.45 |
s. 34 |
A.
Kik |
Terapia pedagogiczna |
kl.
IV b gr. II |
Śr.
8.00 – 8.45 |
s. 24 T |
A.
Kik |
Terapia pedagogiczna |
kl.
V a |
Pn.
8.55 – 9.40 |
s. 34 |
A.
Kik |
Terapia pedagogiczna |
kl.
V b, c |
Czw.
14.00 – 14.45 |
s. 34 |
A.
Kik |
Terapia pedagogiczna |
kl.
VI |
Czw.
14.55 – 15.40 |
s. 34 |
A.
Kik |
Terapia pedagogiczna |
kl.
VII |
Wt.
8.00 – 8.45 |
s. 22 |
A.
Kik |
Terapia pedagogiczna |
kl.
V b |
Czw.
8.00 – 8.45 |
s. 34 |
A.
Kik |
Terapia pedagogiczna |
kl.
IV a |
Pn.
8.00 – 8.45 |
s. 24 T |
M.
Suwalak |
Terapia pedagogiczna |
kl.
II a |
Śr.
8.00 – 8.45 |
s. 34 |
M.
Suwalak |
Terapia pedagogiczna |
kl.
III b |
Pt.
9.50 – 10.35 |
s. 34 |
M.
Suwalak |
Terapia pedagogiczna |
kl.
II b |
Pt.
12.55 – 13.40 |
s. 34 |
M.
Suwalak |
Zaj. dydaktyczno-wyrównawcze |
kl.
VIII |
Pt.
14.55 – 15.40 |
s. 24 |
M.
Suwalak |
Zaj dydaktyczno – wyrównawcze |
kl.
VI |
Śr.
8.55 – 9.40 |
s. 22 |
A.
Kik |
Zaj dydaktyczno – wyrównawcze |
kl.
V |
Wt.
8.00 – 8.55 |
s. 24 |
K.
Krupska |
Zaj. dydaktyczno-wyrównawcze |
kl.
V b (1 uczeń z V b) |
Pt.
14.55 – 15.25 |
s. 25 |
K.
Krupska |
Zaj. dydaktyczno-wyrównawcze |
kl.
IV |
Wt.
14.55 – 15.40 |
s. 24 |
A.
Zawadzka |
Zaj. dydaktyczno-wyrównawcze |
kl.
VII |
Czw.
16.45 – 17.30 |
s. 14 |
A.
Zawadzka |
Zaj. dydaktyczno-wyrównawcze |
kl.
II |
Czw.
14.00 – 14.45 |
s. 31 |
J.
Kin |
Zaj. dydaktyczno-wyrównawcze |
kl.
I |
Pn.
8.00 – 8.45 |
s. 32 |
B.
Kwiatkowska - Kardas |
Zaj. dydaktyczno-wyrównawcze |
kl.
III |
Pn.
8.55 – 9.40 |
s. 36 |
M.
Waszczuk |
Zaj. dydaktyczno-wyrównawcze |
kl.
I |
Wt.
12.55 – 13.40 |
s. 35 |
K.
Lewandowska |
Zaj. dydaktyczno-wyrównawcze |
kl.
II |
Wt.
14.00 – 14.45 |
s. 37 |
A
Cegiełka |
Zaj. dydaktyczno-wyrównawcze |
kl.
VII |
Pn.
15.50 – 16.35 |
s. 26 |
I.
Dunajczyk |
Zaj. dydaktyczno-wyrównawcze |
kl.
VIII |
Wt.
14.55 – 15.40 |
s. 26 |
I.
Dunajczyk |
Zaj. dydaktyczno-wyrównawcze |
kl.
V b (1 uczeń z V b) |
Wt.
10.45 – 11.15 |
s. 24 T |
N.
Chaładaj |
Zaj. dydaktyczno-wyrównawcze |
kl.
IV |
Czw.
8.00 – 8.45 |
s. 12 |
N.
Chaładaj |
Zaj. dydaktyczno-wyrównawcze |
kl.
V |
Pt.
8.00 – 8.45 |
s. 12 |
N.
Chaładaj |
Zaj. dydaktyczno-wyrównawcze |
kl.
VI |
Pn.
14.55 – 15.40 |
s. 12 |
A.
Sobala |
Zaj. dydaktyczno-wyrównawcze |
kl.
VIII |
Wt.
8.55 – 9.40 |
s. 25 |
P.
Kurach |
Zaj. dydaktyczno-wyrównawcze |
kl.
VII |
Czw.
8.00 – 8.45 |
s. 25 |
A.
Medyńska |
Zaj. dydaktyczno-wyrównawcze |
kl.
IV |
Czw.
14.55 – 15.40 |
s. 26 |
A.
Medyńska |
Zaj. dydaktyczno-wyrównawcze |
kl.
V |
Czw.
14.55 – 15.40 |
s. 21 |
E.
Włodarczyk |
Zaj. dydaktyczno-wyrównawcze |
kl.
VI |
Wt.
14.00 – 14.45 |
s. 21 |
L.
Jędrczak |
Logopedia |
kl.
II a |
Pn.
8.50 – 9.50 |
s. 24 T |
M.
Suwalak |
Logopedia |
kl.
II b |
Pn.
9.50 – 10.35 |
s. 24 T |
M.
Suwalak |
Logopedia |
kl.
I a |
Pn.
11.35 – 12.35 |
s. 24 T |
M.
Suwalak |
Logopedia |
kl.
I a (1 uczennica) |
Pn.
12.55 – 13.55 |
s. 24 T |
M.
Suwalak |
Logopedia |
kl.
III a, b |
Czw.
7.55 – 8.55 |
s. 24 T |
M.
Suwalak |
Logopedia |
kl.
VII c (1 uczennica) |
Pt.
7.45 – 8.45 |
s. 24 T |
M.
Suwalak |
Logopedia |
kl.
I b |
Pt.
8.50 – 9.50 |
s. 24 T |
M.
Suwalak |
Zaj dodatkowe z jęz. polskiego |
Ucz.
kl. I a |
Śr.
11.50 – 13.40 (2 godz.) |
s. 34 |
K.
Lewandowska |
Zaj dodatkowe wyrównawcze |
Ucz.
kl. I a |
Pn.
11.50 – 12.35 |
s. 34 |
K.
Lewandowska |
Ucz.
kl. VII c |
Wt.
7.45 – 8.45 |
s. 34 |
B.
Kwiatkowska- Kardas |
|
Czw.
7.45 – 8.45 |
s. 32 |
|||
Rewalidacja |
Ucz.
kl. III a |
Wt.
12.55 – 13.55 |
s. 24 |
A.
Cegiełka |
Czw.
14.00 – 15.00 |
s. 24 |
|||
Rewalidacja |
Ucz.
kl. I a |
Wt.
14.00 – 15.00 |
s. 34 |
M.
Suwalak |
Rewalidacja |
Ucz.
kl. VII a |
Wt.
8.50 – 9.50 |
s. 22 |
A.
Kik |
Rewalidacja |
Ucz.
kl. V b |
Wt.
15.40 – 16.40 |
s. 34 |
M.
Kłos |
Rewalidacja |
Ucz.
kl. VIII b |
Śr.
15.30 – 16.30 |
|
M.
Kłos |
Czw.
17.00 – 18.00 |
||||
Rewalidacja |
Ucz.
kl. V b |
Czw.
13.40 – 14.30 |
s. 22/ pok. ped |
E.
Kamińska |
Rewalidacja |
Ucz.
kl. V b |
Czw.
8.00 – 9.00 |
s. 02 |
J.
Szałecka |
Rewalidacja |
Ucz.
kl. VII a |
Czw.
9.00 – 10.00 |
s. 02 |
J.
Szałecka |
Rewalidacja |
Ucz.
kl. I b |
Czw.
10.00 – 10.30 |
s. 02 |
J.
Szałecka |
ZAJĘCIA
DODATKOWE - SPOŁECZNE |
|
|||
Koło religijne |
kl.
III |
Pn.
8.55 – 8.45 |
s. 22 |
A.
Adamczyk |
Koło chemiczne |
kl.
VII – VIII |
Pt.
15.40 – 16.25 |
s. 23 |
E.
Szkudlarek |
Zaj. dydaktyczno-wyrównawcze |
kl.
VII |
Czw.
15.50 – 16.35 |
s. 14 |
A.
Zawadzka |
Zaj. dydaktyczno-wyrównawcze |
kl.
VI b |
Śr.
8.55 – 9.40 |
s. 16 |
N.
Chaładaj |
Koło matematyczne (rozwijające) |
kl.
VI |
Śr.
8.00 – 8.45 |
s. 22 |
A.
Sobala |