Zarządzenie nr 4/2013/2014

Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 17 w Pabianicach

z dnia 3 października 2013 r.

w sprawie zatwierdzenia procedury zmiany imienia szkoły oraz powołania  zespołu koordynującego „PATRON”

Na mocy   Rozporządzenia  Ministra Edukacji Narodowej z dnia 21 maja 2001r. w sprawie ramowych statutów publicznego przedszkola oraz publicznych szkół Dz. U. z 2001r. Nr 61 poz. 624 z późn. zm.

Dyrektor szkoły informuje:

1)   Rada Pedagogiczna, Rada Rodziców i Samorząd Uczniowski  Szkoły Podstawowej nr 17 w Pabianicach im. L. Waryńskiego pozytywnie zaopiniował  przedstawioną przez Dyrektora Procedurę dotyczącą zmiany imienia szkoły :  OPIS DZIAŁAŃ ZAPLANOWANYCH  W CELU REALIZACJI PROJEKTU POD NAZWĄ: „ZMIANA IMIENIA SZKOŁY”

- DOTYCZY PROPOZYCJI ZMIANY PATRONA    SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 17  IM. LUDWIKA WARYŃSKIEGO W PABIANICACH.

2) Procedura zostanie udostępniona na stronie szkoły – w zakładce  NOWY PATRON oraz jest dostępna w sekretariacie szkoły.

3) Zgodnie z ww. procedurą dyrektor szkoły powołuje Zespół koordynujący „PATRON”,  w którego skład wchodzą:

- z urzędu:   - Dyrektor szkoły - Ewa Bosiak

- Wicedyrektor szkoły - Agnieszka Okruszek

3 przedstawicieli Rady Pedagogicznej w osobach:

- Jolanta Szumska

- Grażyna Mleczek

- Izabela Czestkowska

3 przedstawicieli Rady Rodziców w osobach:

- Magdalena Król – przewodnicząca RR

- Paweł Witkowski

- Robert Wysota

3 przedstawicieli samorządu uczniowskiego w osobach:

- Dawid Witmajer- przewodniczący SU ( uczeń kl. VI b)

- Marcin Miller (uczeń kl. V c)

- Oliwia Pawełoszek  (uczennica kl. V a)

Pracą  Zespołu nadzoruje  Dyrektor SP17 w Pabianicach – Ewa Bosiak

Zadaniem zespołu jest koordynowanie działań podjętych w szkole, mających na celu wybór patrona oraz opracowanie harmonogramu tych działań i form realizacji.

4) Pierwsze zebranie powołanego Zespołu koordynującego „PATRON” odbędzie się  9 października 2013 r. ( śr) o godz. 16. 30 w sali 17 – w celu ustalenia harmonogramu działań.

Zarządzenie wchodzi w życie z dniem ogłoszenia.